'Bebek Ürünleri' forumunda HANEFİ tarafından 8 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

 1. HANEFİ

  HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

  Brion Vega Dijital Bebek Telsizi - Türkçe Menü
  Telsizin plastik aksamı kaliteli.
  Brion Vega Bebek Telsizi piyasada henüz yeni.O nedenle web sitelerinde yorum,şikayet göremezsiniz (08.08.2014 tarihi itibariyle).
  Bebek ünitesinden çağrı gönderebiliyorsunuz.O zaman anne ünitesi ötmeye başlıyor.

  Anne ünitesinden bebeğin odasının sıcaklığını görebiliyorsunuz.Bebek ünitesinde küçük bir anten var.Sıcaklığı o anten ölçüyor.Bu nedenle anten altta kalmayacak.Hiç bir şeye temas etmeyecek.Aksi halde yüksek sıcaklık gösterir.Ama mikrofon da ön kısımda gömülü halde.Artık nasıl kullanmak isterseniz.Resimde anten gözüküyor.

  şarjı uzun süre gidiyor (1 gün).
  Bebek ünitesi hem pilli hemde fişli.Fiş kablosu çok uzun.Bebek ünitesini bebeğin başının yanına koymayın.Sonuçta elektronik bir cihaz.Sağlık için...

  Çift taraflı konuşabiliyorsunuz.Anne ünitesinin tuşuna basılı tutarak konuşmanız gerekiyor.

  Anne ünitesi şarj edilebilir pilli.Cihazın şarj ünitesi var.

  Uyku modu için hassaslık ayarını düşük (tek seviye) ayarlarsanız.bebek ağladığında cihaz uyku modundan çıkar.Alçak seviyedeki seslerde cihaz açılmaz.Buda bebeğin manyetik alanda bulunmaması için daha iyi.Ayrıca pil tasarrrufu için.

  Cihazı sabahleyin açtığımda cihazın saat ayarı bozuluyor.Sıfırlıyor.12:00'dan başlıyor.Tabi o zaman besleme zaman? bir işe yaramıyor. :mad:

  Pili azıcık bile zayıflarsa pil düşük uyarısı (sesli) veriyor.2 (iki) bip sesi ama her dakika.Buda rahatsız edici oluyor.

  Kapsamı alanı kontrolünü sıkı sık yapıp yapmaması için bebek ünitesinin en altında fişinin takıldığı kısımda aç/kapa tuşu var....
  O tuş açık olursa anne ünitesinin kapsamı alanında olup olmadığını sık sık kontrol ediyor.Ben kapalı tutuyorum.
   

  Ekli dosyalar:

  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Eyl 2014
 2. sevkara

  sevkara New Member Kullanıcı

 3. HANEFİ

  HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

  http://www.e-beybi.com/ bu allışveriş sitesini zaten reklam olarak yazmışsınız,Ama dikkate alınacaktır.Sadece biraz araştırmak gerekiyor.Örneğin; Hk şikayet, memnuniyet vs yorumları araştırmak lazım.
   

Bu Sayfayı Paylaş