'Telefonlar' forumunda tamermerta tarafından 1 May 2011 tarihinde açılan konu

1. tamermerta

tamermerta New Member Kullanıcı

Arkadaşlar yarın akşam üstü bi telefon alacağım fakat bu iki telefon arasında acayip kararsız kaldım!!
    Maxicep.com - Yine Kararsız Kaldım!! Galaxy Ace - Wave II Wave 2 :
    Artıları;
    1-)HD video çekebilme ve hd video oynatabilme (Videolar çok canlı gözüküyor)
    2-)Fotografları aşırı derece güzel çekiyor hayran kaldım şahsen!!
    3.)Ses olarak tatmin etti beni..
    4-)3g görüntülü görüşmesi var..
    (Ama bugün inceledim electro worldde kamerası videosuna felan hayran kaldım!!)

Eksileri;
    1-)Flash desteği yok sanırım telefonun
    2-)Uygulama ve oyunların çoğu paralı apps'de
    3-)Çok az uygulama mevcut androide bakarak!!

Galaxy Ace:
    Artıları;
    1-)Android olması başlı başına insanı cezbediyor!!
    2-)Uygulama ve Oyun bolluğu çok ayrıca bedava olanlarda var..
    3-)Ekranı gorilla class çizilmeye karşı dayanıklı telefonu cebimde taşıyacağım için bununda etkisi var!!

Eksileri;
    1-)Kamera olarak Wave gibi görüntü alamaması.. (ikiside 5mp ama aralarında video olsun resim olsun dağlar kadar fark var)
    2-)Yüksek çözünürlüklü videoları oynatamaması.. (720p olanları)
    3-)HD oyunların oynanmaması!!
    4-)Flash desteği Ace'dede yok galiba..

Bana göre - ve + lar bunlar arkadaşlar Galaxy S'de karar kılmıştım ama acayip büyük geldiği için vazgeçtim ve şimdi bu 2 telefon arasında kararsız kaldım!!

Ben telefonu internette gezinmek ve film izlemek,dizi izlemek için cep telefonundan internetten film müzik vs şeyler indirmek için ve aradada oyunlara takılmak için alacağım bunun için yardımlarınızı bekliyorum!!

2. aklidenge

aklidenge New Member Kullanıcı

Selam.

Bende wawe var.

Telefonu kullanal? 15 gün oldu.işletim sistemi,medya özellikleri ve internet özellikleri ile tam anlamıyla kullınıcısını memnun edecek seviyede.işletim sistemi hızlı ortak ağlarla uyumu çok iyi mail alma ve gönderimi rahat istediğiniz ofis dosyalarını kaydederek açabilirsiniz.Sadece Flash 10.0 yok oda güncellemeyle gelmesi bekleniyor. internete bağlantısı ve dolaşması çok hızlı ve kolay ekranın büyük olması avantaj.Pil ömrü 2 gün kadar çok kulanım durumunda 1 günde bitiyor.Ekran görüntüsü ve dokun matiği yeterli seviyede.Kamera çekimi iyi.Yalnız yada uygulamaları daha yeterli seviyede değil uygulamalar daha tam anlamıyla çoğalmamış?.Ama gün geçtikçe fazlalaşıyor.Benden bu kadar.Alan bence pişman olmaz size her yönden yardımcı olacak bir telefon.

Bu Sayfayı Paylaş