'Sağlık ve Medikal Ürünler' forumunda tubyyyy tarafından 26 Kas 2011 tarihinde açılan konu

1. tubyyyy

tubyyyy New Member Kullanıcı

yeni bi ürün ögrendim böbrek taşı , kumu düşürüyomus TASHASON . tamamen dogal bi ürünmüş ve yüzde 90 başarı oranı varmış ..eger sizde biliyosanız bu ürünü yada kullandıysanız ..memnun kaldınız mı yada yararlı olurmu .. deneyımlerınızı paylasırcanız cok sevınırım.. şimdiden tesekkurler

2. raggangsta

raggangsta New Member Kullanıcı

aslında il duyduğumda bende çekindim 2 böbreğimde birinde 3 birinde 4 parça taş bulundu bitkisel ilaçları sorarken çevremden duydum ve sipariş ettim abartmış gibi olacak ama 24 25 günde kontrole gittiğimde taşların boyutu neredeyse yok denecek azaldı 4 tane olan böbrektede 2 adet taş bulundu bu ilacın yanında bol su içmeyi unutma günde en az doktor tavsiyesi olarak 3 içtim ama genelde 4 5 litreyi buluyordum şuanda gerçekten rahatladım ağrısı filanda kalmadı çünki için rahat olabilir diyim :)

3. tekinak99

tekinak99 New Member Kullanıcı

normalde doğal sular var tosya tarafında. bunlar taş düşürmeye yardım ediyorlar dedemden biliyorum. ama ilaç arıyorsan buradan yardım alabilirsin Medikal

Bu Sayfayı Paylaş